نویسنده: مهوش نوری زاده

آموزش و پرورش
21 شهریور 1402 - 11:30 ق.ظ

جلسه معارفه مدیر امور برق شهرستان جدید فلارد

هزینه بالغ بر 100 میلیارد تومان اعتبار در حوزه برق شهرستان فلارد

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری در جلسه معارفه مدیر امور برق شهرستان جدید فلارد از صرف 100 میلیاد تومان اعتبار در توسعه وبهینه سازی شبکه های برق رسانی این شهرستان خبر داد.

اخبار
21 شهریور 1402 - 10:30 ق.ظ

نشست خبری مجموعه مدیران فرهنگی و اجتماعی استان با اصحاب رسانه

حضور در میدان و بررسی مشکلات مردم سیاست اصلی مسئولان استان

حضور در میدان و در کنار و همراه مردم بودن، بررسی مشکلات در میدان ، شریک بودن در غم و شادی مردم از سیاست‌های اصلی دولت وپیرو آن  مسئولان استان می باشد .و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی با حضور در جای جای استان مشکلات مردم را شناسایی و در میدان بررسی و سعی در برطرف نمودن آن می نمایند. .برگزاری میزهای خدمت در مصلای نماز شهرستان‌ها، ارتباط مستقیم مدیران با مردم در روزهای دوشنبه و همچنین پاسخگو بودن مدیران دستگاه‌های اجرایی در هر اداره کل از گام‌های اساسی خدمتگزاران این استان برای پاسخ به مشکلات مردم است.

آموزش و پرورش
20 شهریور 1402 - 6:07 ب.ظ

اظهارات افشین امیریان مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در نشست خبری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیران کل حوزه فرهنگی و اجتماعی

آغاز سال تحصیلی جدید در مهرماه امسال با ۱۹۴هزار و ۷۰۰ دانش‌آموزدر استان

افشین امیریان مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در نشست خبری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیران کل حوزه فرهنگی و اجتماعی گفت :با ثبت نام های انجام شده  ۱۹۴ هزار و ۷۰۰ دانش‌آموز این استان اول مهرماه سال تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۳ خود را آغاز خواهند نمود.

تجارت
11 شهریور 1402 - 3:10 ب.ظ

نشست خبری مدیرکل گمرک چهارمحال و بختیاری

افزایش۷۱ درصدی در آمد گمرک استان از ابتدای امسال تاکنون

گمرک بر صادرات و واردات نظارت دارد و از قبل این نظارت فواید حاصل از آن می تواند بعنوان مرزبان اقتصادی  سومین تامین کننده منابع کشور باشد .

چهارمحال و بختیاری
11 شهریور 1402 - 10:30 ق.ظ

نشست خبری نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی با اصحاب رسانه

استقرار ۴۳ درصد صنایع استان درنواحی شهرستان بروجن

استقرار ۴۳ درصد صنایع چهارمحال و بختیاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بروجن از جمله   کارخانه‌های تولید فولاد، تولید ورق خودرو، تولید موکت و بزرگ‌ترین صنایع نساجی کشور و استان در این منطقه از دلایل کافی برای  ایجاد این زنجیره تولید در استان می باشد .

اخبار
11 شهریور 1402 - 10:00 ق.ظ

نشست خبری تیم اقتصادی چهارمحال و بختیاری با اصحاب رسانه استان،

نشست خبری تیم اقتصادی استان

نشست خبری تیم اقتصادی چهارمحال و بختیاری با اصحاب رسانه استان،به دعوت صنعت و معدن استان و با میزبانی کارخانه سیمان شهرکردبرگزار شد

اخبار
9 شهریور 1402 - 4:01 ب.ظ

افتتاح و کلنگ زنی 21 پروژه برق رسانی همزمان با هفته دولت در استان چهارمحال وبختیاری

مجید فرهزاد مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان چهارمحال وبختیاری از افتتاح 11 پروژه برق رسانی و10 پروژه کلنگ زنی دیگر جمعا به ارزش 108 میلیارد تومان همزمان با هفته دولت در سطح استان، خبر داد

اخبار
7 شهریور 1402 - 2:00 ب.ظ

وعده اجرای ۴۰۸ کیلومتر فیبر نوری در چهارمحال و بختیاری

مرتضی بلالی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری سه شنبه هفتم شهریور  در نشست خبری با اصحاب رسانه چهارمحال و بختیاری، روند فعالیت ها و عملکرد این سازمان را به اطلاع خبرنگاران رساند و به سوالات آنان پاسخ داد . وی  ضریب نفوذ تلفن همراه در این استان را  ۲۷.۲۲ درصد اعلام نمود   ودلیل کم بودن این آمار  را تمایل مردم به استفاده از تلفن همراه دانست . و بیان داشت : از ۹۸۱ روستای چهارمحال و بختیاری ۵۷۵ روستا بیش از ۲۰ خانوار دارند و در حال حاضر ۷۹۷ روستا از خدمات تلفن ثابت بهره‌مند می باشند .