25 دی 1400 - 7:05 ب.ظ

مدافع تیم ملی فوتبال ایران:

کار بزرگ تیم ملی را کوچک جلوه ندهید

مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: کار بزرگی شده و صعود آسانی در پیش داریم و نباید کار بزرگ تیم ملی را کوچک جلوه دهیم.

به گزارش یاقوت نیوز به نقل از ایرنا، صادق محرمی درباره شرایط تیم ملی گفت: بابت نتایج کسب شده از بسیار خوشحال هستم البته یک سری مشکلات هم وجود دارد و فکر می‌کنم با نتایجی که تیم ملی تا الان گرفته، باید امکانات بیشتری برای تیم ملی فراهم شود. تیمی که در این حد برای مردم اهمیت دارد و با برد و باخت آن به شدت تحت تاثیر قرار می گیرند، قطعا لیاقتش بیش از این است.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران درباره بازی‌های پیش ‌روی تیم ملی خاطرنشان کرد: دو بازی مهم مقابل عراق و امارات داریم. به نظرم شرایط، کمی از تب و تاب جام جهانی دور شده است، چراکه همه فکر می‌کنیم دیگر به جام جهانی صعود کردیم و شاید تا کار سخت نشود، دوباره فوتبال جذاب نباشد!

البته تیم ملی در هیچ دوره‌ای تا این حد راحت و بدون دردسر به جام جهانی صعود کرده باشد و در این دوره پس از مشکلاتی که در شروع وجود داشت و شانس بسیار کمی برای صعود داشتیم، با تدابیر کادر فنی و درایت بازیکنان و مجموعه تیم ملی در شرایط خیلی خوبی قرار گرفتیم.

وی تاکید کرد:‌ نباید تیم رها شود و فکر کنیم که صعود قطعی شده است. روی صحبت من با همه بخش ها شامل رسانه‌ها، مسئولان، کارشناسان و مردم است. این تیم باید حمایت شود و مجموعه تیم ملی و نه فقط بازیکنان، باید همه دلگرمی داشته باشند. برای نتیجه‌گیری تنها بازیکنان کافی نیستند و همه مجموعه تیمی باعث نتیجه گیری هستند.

ملی‌پوش کشورمان با گلایه از برخی صحبت‌های مطرح شده درباره تیم ملی تصریح کرد: بعضا برخی کارشناسان می‌گویند تیم ملی به گروهی آسانی برخورد یا تیم های مقابل کمی ضعیف هستند و…. شنیدن این حرف‌ها برای ما ناراحت کننده است. تیم ملی همیشه در مسابقات مقدماتی جام جهانی با تیم‌های مشابه بازی کرده است. در ادوار قبلی تیم‌های حریف از قاره دیگری که نیامده بودند یا سطح متفاوتی نداشتند. تیم ملی این دوره موفق به کسب نتایج بسیار خوبی شده و امتیازات زیادی تا به اینجای کار جمع کردیم، اما نباید باعث سهل انگاری و دست کم گرفتن چند بازی باقیمانده شود.

محرمی گفت: همگی باید دست به دست یکدیگر بدهیم و برای موفقیت تیم ملی و خوشحالی مردم تلاش کنیم.

کد خبر: 47426

منبع: ایرنا

برچسب ها: , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0