27 آبان 1400 - 10:05 ق.ظ

رئیس شعبه گرگان:

چرخش‌های استراتژیک مدیرعامل بیمه رازی، انرژی جدیدی برای شعب ایجاد کرد

رئیس شعبه گرگان شرکت بیمه رازی، از تحقق ۱۹۴ درصدی بودجه تعریف شده برای این شعبه خبر داد و گفت: با توجه به چرخش‌های استراتژیک ابلاغی از سوی مدیرعامل، شبکه فروش با قدرت و خدمات به‌روزتری در صنعت بیمه فعالیت دارند.

به گزارش یاقوت نیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت بیمه رازی، فاطمه پورهادی در رابطه با عملکرد شعبه گرگان در شش ماهه نخست سالجاری که منجر به رشد قابل توجه و قرارگیری در بین سه شعبه برتر شرکت بیمه رازی شد، گفت: شرکت بیمه رازی با حضور جناب جباری به عنوان مدیرعامل، حرکت رو به رشدی را تجربه کرد و انرژی حضور ایشان در تمام بخش‌های شرکت برای کسب تجربه جدید و موفقیت بروز کرد.

رئیس شعبه گرگان شرکت بیمه رازی، ادامه داد: تاکید مدیریت عامل شرکت بر امضا قراردادهای بزرگ تاثیر قابل توجهی در عملکرد شعب داشت و روح جدیدی به شعب و نمایندگی‌های شبکه فروش منتقل کرد.

او خاطرنشان کرد: ابلاغ پنج چرخش استراتژیک و افزایش سرمایه شرکت در رشد و حرکت شعب و نمایندگی‌ها تاثیر بسزایی داشته است.

پورهادی ادامه داد: شعبه گرگان در شش ماهه نخست سالجاری به ۱۹۴ درصد بودجه تدوین شده خود دست پیدا کرده که نسبت به مدت مشابه رشد ۲۳۶ درصدی را به ثبت رسانده است.

او تصریح کرد: در شش ماهه دوم سال هدف بر آن است تا با نگاه به قراردادهای بزرگ به بازارهای جدید ورود کرده و بسته‌های بیمه‌ای به زیرمجموعه‌های طرف قرارداد عرضه کنیم که در این زمینه نگاه ویژه‌ای به بیمه‌نامه‌های عمر و سرمایه‌گذاری، مسئولیت، آتش سوزی، باربری و مهندسی وجود دارد.

رئیس شعبه گرگان خاطرنشان کرد: بیمه عمر و سرمایه گذاری در استان گلستان به عنوان یکی از بیمه‌های ضعیف شناخته می‌شود از این رو با رصد دقیق بازار برای شش ماهه دوم سالجاری برنامه دقیق و مدونی در راستای کسب سهم قابل توجه از این بیمه‌نامه را طراحی و اجرا شده است.

پورهادی گفت: در زمینه بیمه‌نامه عمر و سرمایه گذاری در شش ماهه نخست سال گذشته ۷۶۰ میلیون تومان حق بیمه به ثبت رسید که این میزان در مدت مشابه سالجاری به ۲ میلیارد تومان افزایش یافته است و برنامه ریزی بر آن است تا این رقم به ۵ میلیارد تومان افزایش یابد.

 

103

کد خبر: 31115

منبع: روابط عمومی و اموربین الملل بیمه رازی

برچسب ها: , , , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0