30 شهریور 1400 - 11:24 ق.ظ

چراغ سبز شیخ دیاباته برای پرسپولیسی شدن

دیاباته درباره بازگشت به ایران نیز گفت: کسی نمی‌تواند سرنوشت خود را ببیند اما اگر پیشنهاد از باشگاهی بیاید که رفتار خوبی داشته باشد چرا که نه؟ وقتی پیشنهاد باشد چرا به آن فکر نکنم؟ اگر حتی پرسپولیس پیشنهاد بدهد نمی‌توانم نه بگویم چون بازیکن فوتبالم و هوادار نیستم. هر جایی که توپ و زمین فوتبال باشد من می‌توانم بازی کنم.

به گزارش یاقوت وطن، شیخ دیاباته در رابطه با جدایی‌اش از استقلال اظهار کرد: از استقلال رفتم و در قطر قرارداد امضا کردم. می خواهم از ایرانی‌ها و از همه هواداران استقلال تشکر ‌کنم. برای ایران دلم تنگ شده چون با افراد خوبی آشنا شدم. دلم برای محله اکباتان و ورزشگاه آزادی تنگ شده است. جدایی‌ام یک داستان طولانی دارد. زمانی که به ایران آمدم قرارداد دو ساله بستم و تا پایان قراردادم در تیم باقی ماندم و پس از اینکه قراردادم به پایان رسید مجبور بودم بروم و برای همین استقلال را ترک کردم. وی ادامه داد: به خاطر هواداران اگر پیشنهاد بود می‌پذیرفتم چون آنها فوق العاده بودند و تا آخر مرا حمایت کردند. من بدون هواداران نمی‌توانم راجع به باشگاه استقلال صحبت کنم چون آنها فوق‌العاده هستند و امیدوارم مدیران باشگاه هر کاری انجام دهند که استقلال ساختارمند شود.

دیاباته در رابطه با مشکلات مدیریتی باشگاه استقلال گفت: چیزی که می‌توانم بگویم این است که باید افرادی را در مدیریت استقلال به کار گرفت که به هواداران فکر کنند و اگر افرادی مدیر شوند که استقلال را دوست نداشته باشند، نمی‌توانند کاری انجام دهند. وی درباره کار با مربیان استقلال بیان کرد: استراماچونی باعث شد به ایران بیایم و درست است مربی‌ام است اما او مثل پدرم است. برای اینکه بتوانیم مربیان را قضاوت کنیم باید به نتایج نگاه کرد. امروز من بازیکن هستم و برای همه مربیان احترام قائلم چون برای خود استقلال و هواداران این تیم نیز احترام قائلم.

 

102

کد خبر: 29854

منبع: سرویس ورزشی

برچسب ها: , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0