16 مرداد 1400 - 12:03 ق.ظ

پيام تبريك مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان اصفهان به مناسبت روز خبرنگار

پارادایم جدید اطلاعاتی همه عرصه های زندگی را تحت تاثیر قرارداده است . زیست جهان ما  در معرض مداوم هژمونی ارتباطی است و در عصر اطلاعات نیازمند کنشگران فرهنگی و فعالان رسانه ای  هستیم  که  رابطه موثر و کارآمدی بین شبکه ارتباط جهانی و جامعه مدنی برقرار نمایند.

به گزارش یاقوت نیوز، حفظ هویت و اصالت ایرانی  و نگهداشت فرهنگ اصیل ملی در اوج سیطره عنان گسیخته جهانی شدن و گسترش روز افزون تکنولوژی های ارتباطی  اهمیت گروه های اندیشه ورز و آگاه به مسائل رسانه ای  برای رهایی از هجمه  فرهنگ های بیگانه را حیاتی نموده است.

خبرنگاران به عنوان صدای رسای مردم در خط مقدم فرهنگ و  رسانه، مسئول تنظیم ضرب آهنگ جامعه و برقراری توازن بین مطالبات ملت و فعالیت های اجرایی دولت هستند.

۱۷ مرداد ماه  روز خبرنگار  متعلق به انسان های فرهیخته و صاحبان راستین قلم است که راویان صدیق اخبار و رویداها تلقی می گردند. این روز  را به تمامی خبرنگاران و  رسانه های ارتباطی استان تبریک و تهنیت عرض نموده  و  در مسیر تعالی رفتار مصرف و عبور از تنش آبی و بحران خشکسالی با بهره گیری از مدیریت مصرف و سازگاری با کم  آبی از همه خبرنگاران متعهد و دلسوز  همچون گذشته طلب یاری و کمک مي نماييم.

هاشم امینی

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان

 

103

کد خبر: 28742

منبع: روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان

برچسب ها: , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0