20 آبان 1400 - 3:27 ب.ظ

دبیر کل خانه پرستار ایران:

پرستاران کم‌ترین حقوق را در میان کارمندان دولت دریافت می‌کنند

به گزارش یاقوت وطن، محمد شریفی مقدم دبیرکل خانه پرستار ایران، با اشاره به لزوم پرداخت فوق العاده خاص پرستاران در شرایط کرونایی کشور اظهار کرد: در شرایط کنونی پرستاران در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا و مواجهه با این ویروس قرار دارند اما متاسفانه میزان پرداختی آنها بسیار پایین است.امروزه پرستاران کم ترین حقوق را در میان کارکنان دولت دریافت می کنند که این مسئله نگران کننده است.

وی ادامه داد: پرداخت فوق العاده خاص پرستاران از اهمیت بالایی برخوردار است و منابع آن هرچه سریع تر باید تامین و این فوق العاده باید پرداخت شود.

دبیر کل خانه پرستار ایران بیان کرد: تمام دستگاه ها منابع لازم برای پرداخت کارمندان خود را تامین می کنند اما متاسفانه وزارت بهداشت در این زمینه اقدامات لازم و کافی را برای تعیین منابع و بودجه برای اجرای طرح پرداخت فوق العاده خاص پرستاران انجام نداده است.  پرستاران به دلیل مشکلات مالی مجبور بوده در چند شیفت روزانه کار کنند تا از عهده هزینه های زندگی بربیایند.

شریفی مقدم گفت: پرستاران واجب ترین گروه در شرایط کرونایی برای دریافت فوق العاده خاص هستند زیرا میزان پرداختی آنها به خصوص در مقایسه با کار سخت و حساس شان بسیار کم است.

104

کد خبر: 30915

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0