27 شهریور 1402 - 1:30 ب.ظ

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان همدان:

پرداخت تسهیلات برای نصب کنتور در همدان

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان از پرداخت تسهیلات برای نصب کنتورهای هوشمند آب بر روی چاه ها کشاورزی خبر داد.

به گزارش یاقوت نیوز؛ فرهان پور همدان، رضا اخلاص مند مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان همدان گفت: نصب کنتور های هوشمند بر روی چاه های کشاورزی، شرب و صنعت جز تکالیف این شرکت می باشد و باید با اقدامات مختلف، کشاورزان را نسبت به نصب این کنتور ها تشویق کرد.

وی افزود: تفاهم نامه با بانک مهر ایران منعقد شده تا کشاورزان بتوانند از مزایای این اعتبار جهت نصب کنتور بر روی چاه‌های خود استفاده کنند.

اخلاص مند با بیان اینکه تسهیلات به صورت قرض الحسنه با بهره 4 درصد می باشد، افزود: کشاورزان می توانند با مراجعه به شعب بانک مهر ایران درخواست خود را تنظیم و تسهیلات خرید کنتور هوشمند آب را دریافت نمایند.

وی افزود: سقف تسهیلات پرداختی به کشاورزان 250 میلیون ریال می باشد که می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به منابع آب شهرستان محل سکونت خود مراجعه نمایند.

اخلاص مند با بیان اینکه دیگر به چاه های فاقد کنتور هوشمند آب خدماتی ارائه نخواهد شد، افزود: کشاوزان می بایست هر چه سریعتر از این فرصت برای نصب کنتور استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای همدان افزود: نصب کنتور هوشمند روی چاه‌های آب سبب کنترل و نظارت بر میزان برداشت آب‌های زیرزمینی استان شده و از اضافه برداشت منابع آب‌زیرزمینی جلوگیری خواهد کرد.

کد خبر: 81289

نویسنده: : منیژه فرهان پور

برچسب ها: , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0