10 آبان 1400 - 2:33 ب.ظ

شهردار اصفهان در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی تاکید کرد:

نمایشگاه، نویدبخش روزهای توسعه و رونق اقتصادی در اصفهان

شهردار اصفهان نمایشگاه بین‌المللی را نماد رشدیافتگی و مقدمه توسعه دانست و گفت: نمایشگاه اصفهان با فضا و ساختار بسیار مناسب، نویدبخش روزهای توسعه و رونق اقتصادی است.

به گزارش یاقوت نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی قاسم‌زاده در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی اصفهان و بیست و چهارمین نمایشگاه تخصصی جامع صنعت ساختمان، با اشاره به اینکه تحول روزانه در شهر به بهتر شدن کیفیت زندگی شهروندان می‌انجامد، افزود: تلاش می‌کنیم با استفاده از بسترهای مطلوبی نظیر نمایشگاه، پیش‌نیازهای بهبود فضای اقتصادی و افزایش کیفیت زندگی مردم را فراهم آوریم.

وی معماری نمایشگاه بین‌المللی اصفهان را دلنشین خواند و ادامه داد: نوع معماری نمایشگاه بین‌المللی اصفهان به صورت دقیق بیانگر ویژگی‌های مطلوب فرهنگی و تمدنی این شهر است و جلوه‌های زیبایی از تاریخ اصفهان را به نمایش می‌گذارد.

شهردار اصفهان نمایشگاه را یک نقطه استراتژیک برای هر شهر علاقمند به توسعه و تمدن دانست و تاکید کرد: نمایشگاه‌های مختلف به عنوان رویدادهای کلیدی در سطح شهر، به ارتقای دانش کمک می‌کنند و مهارت‌افزایی را در میان مخاطبان افزایش می‌دهند؛ این افزایش دانش و مهارت، جلوه‌های مطلوبی در ساخت‌ و ساز، کشاورزی، صنعت و دیگر حوزه‌های موجود در اکوسیستم زندگی شهری پیدا می‌کند و در نهایت به افزایش ثروت ملی می‌انجامد.

 

103

کد خبر: 30630

منبع: روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان

برچسب ها: , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0