14 شهریور 1400 - 2:12 ب.ظ

” نذر نفس” ، احیای دوباره زندگی

همزمان با اقدامات همه جانبه و پیشگیرانه مبارزه با ویروس کرونا در ذوب آهن اصفهان .بسیجیان این شرکت نیز در یک حرکت ارزشمند نسبت به تهیه کپسولهای اکسیژن پزشکی رایگان با عنوان " نذر نفس" جهت بیماران کرونایی اقدام نمودند.

به گزارش یاقوت نیوز، سرهنگ مختاری، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان ضمن بازدید از محل نگهداری کپسول های اکسیژن پزشکی (حوزه مقامت بسیج امام علی (ع) لنجان)، با اشاره به اهمیت این حرکت انسان دوستانه گفت: خوشبختانه ذوب آهن اصفهان به عنوان خط اول جبهه صنعت تا کنون، در خصوص مبارزه با کرونا، اقدامات گسترده پیشگیری و درمان را در سطح شرکت و منطقه با اهتمام و جدیت ویژه ای دنبال نموده است.
وی گفت: هم اکنون با مساعدت مدیریت این شرکت بویژه مدیریت انرژی و بهینه سازی سوخت، کپسول اکسیژن پزشکی تهیه و در صورت نیاز بصورت رایگان در اختیار بیماران کرونایی نیازمند به اکسیژن قرار می گیرد.
وی گفت: در این طرح (نذر نفس)امکان افزایش بیشتر این تعداد کپسول ها هم وجود دارد.
مهندس نقدی پور، مسئول کانون بسیج مهندسین صنعت شهرستان لنجان نیز گفت: با توجه به مشکلات مالی تعدادی از بیماران کرونایی در تامین کپسول اکسیژن پزشکی، با مساعدت مدیریت های حراست و انرژی وبهینه سازی سوخت ذوب آهن اصفهان و همکاری حوزه های مقاومت، شهید تندگویان و امام علی(ع) شهرستان لنجان، هم اکنون امکان استفاده رایگان از این امکان فراهم شده است. وی گفت: با توجه به حساسیت حمل و چگونگی استفاده از این کپسولها، علاوه بر تهیه “بروشور” ایمنی و توضیحات، یکی از کارشناسان مدیریت انرژی وبهینه سازی سوخت شرکت نیز برای راهنمایی های لازم، در محل حضور دارد.
مهندس نقدی پور که خود از  همکاران مدیریت انرژی وبهینه سازی سوخت شرکت می باشد یاد آور شد: با هماهنگی های بعمل آمده پس از تامین نیاز کارخانه، ظرفیت شارژ روزانه تعداد ۱۵۰ کپسول اکسیژن در این شرکت وجود دارد.

 

103

کد خبر: 29561

منبع: یاقوت نیوز

برچسب ها: , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0