دادستان اصفهان:

موکب‌های عزاداری به جای نذری، بسته‌های سلامت پخش کنند

علی اصفهانی؛ دادستان اصفهان با تاکید بر اینکه هیات‌های مذهبی باید خود را به رعایت پروتکل‌های بهداشتی ملزم بدانند، گفت: موکب‌های عزاداری باید بجای پخش نذری، بسته‌های سلامت توزیع کنند.

به گزارش پایگاه عصر اصفهان؛ دادستان اصفهان در جلسه ستاد استانی کرونا در سالن اجتماعات استانداری افزود: لازم است هر هیات مانند انتظامات، راهنمای سلامت داشته باشد تا در بدو ورود سوگواران، به افراد خاطی تذکر دهد.

عباس رضایی؛ استاندار اصفهان نیز در این نشست از متولیان هیات‌های مذهبی استان خواست بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا از سوی سوگواران حسینی، نظارت جدی داشته باشند.

رضایی افزود: همچنین دستگاه‌های اجرایی مرتبط مانند فرمانداری‌ها با همکاری بسیج و تبلیغات اسلامی، گروه‌هایی را تشکیل دهند و با معتمدان هیات‌ها درباره اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا جلسه برگزار کنند.

وی با بیان اینکه هیات‌های مذهبی نباید در باره رعایت شیوه‌های نامه‌های جلوگیری از شیوع ویروس بی‌تفاوت باشند، اظهار داشت: همکاری همه اقشار برای کاهش شمار مبتلایان به کووید-۱۹ ضروریست.

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه در تعطیلات پیش رو هیچیک از مدیران تعطیل نخواهند بود، خاطرنشان کرد: مسوولان دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری جلسات اضطراری و خدمات رسانی به مردم آماده باشند.

رضایی با اشاره به همدلی دستگاه‌ها برای عبور از موج جدید کرونا افزود: با هماهنگی نهادهای متولی و مردم قادر خواهیم بود بر شرایط موجود غلبه کنیم.

206

کد خبر: 29072

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب ها:

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0