14 تیر 1400 - 12:29 ق.ظ

رحمانی فضلی در جمع خبرنگاران:

قرار است قطعی برق با برنامه صورت بگیرد/ مشکلی در تامین کالاهای اساسی نداریم

وزیر کشور گفت: در جلسه ستاد اطلاع رسانی اقتصادی دولت مقرر شد قطعی برق با برنامه قبلی صورت بگیرد.

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور در حاشیه جلسه ستاد اطلاع رسانی اقتصادی کشور در جمع خبرنگاران گفت: جلسه امروز با مصوبه جلسه سران بر ستاد هماهنگی اقتصادی تشکیل شده است و ما وظیفه داریم بین فعالان و حوزه‌های اقتصادی حلقه وصل باشیم.

رحمانی فضلی افزود: بخش خصوصی و تعاونی دستگاه‌های اجرایی در این جلسه مباحث خود را گفتند و درباره روند افزایش قیمت‌ها توضیحاتی ارائه شد تمهیداتی درباره این موضوع مورد بررسی قرار گرفت؛ امیدواریم با توجه با شرایط فعلی بتوانیم مدیریت مطلوب را داشته باشیم.

وی ادامه داد: مقرر شد برای آزادسازی کالا‌ها در گمرک اقدام شود؛ همچنین در حوزه برق، عوامل قطعی برق بررسی شد و اگر قرار شد خاموشی داشته باشیم، با آگاهی قبلی انجام شود؛ اهمیت تامین برق در مناطق جنوبی که گرمترین روز‌ها را سپری می‌کنند هم مورد بررسی قرار گرفت.

وزیر کشور با اشاره به اقدامات دولت برای تامین کالا‌های اساسی تصریح کرد: مشکلی در تامین کالا‌های اساسی نداریم؛ همچنین بانک مرکزی برنامه‌های تامین منابع خود را مطرح کرد و دولت بعدی می‌تواند ادامه کار را دنبال کند.

رحمانی فضلی در پایان گفت: تا زمان استقرار دولت در اواسط شهریور در مرحله گذر از دولت فعلی و استقرار دولت جدید هستیم و باید تلاش کنیم تا دولت جدید قول‌هایی که داده و مطالبات مردم را با موفقیت پاسخگو باشد.

کد خبر: 27825

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0