9 آذر 1400 - 12:58 ق.ظ

مهندس پیر پیران عنوان کرد:

عنوان شهرستان از شرکت توزیع برق اصفهان حذف می شود

مهندس پیر پیران در مراسم تقدیر از خدمات مهندس مجتبی باطنی مدیر اسبق برق منطقه ۸ و دیگر مدیران مجموعه صنعت برق در شرق اصفهان خبر از تغییر مفاد اساسنامه شرکت داد و گفت عنوان شهرستان از شرکت توزیع برق اصفهان حذف می شود.

به گزارش یاقوت نیوز، مدیر عامل شرکت توزیع برق اصفهان در ادامه گفت: با توجه به اینکه شهرهای جرقویه، هرند، ورزنه و کوهپایه تبدیل به شهرستان شده و در آن فرمانداری مستقر شده است پیگیری های لازم در این خصوص از طریق شرکت مادر تخصصی توانیر در دست اقدام است.

** عبادت به جزخدمت خلق نیست

وی در ادامه تصریح کرد: ارائه خدمت به مردم کاربزرگی است که باید جدی گرفته شود چرا که زمان در گذر است و آنچه که از ما به یادگار می ماند تلاش شبانه روزی ما است که تاثیرات آن نه تنها برای زمان حال موثر است بلکه در آینده نیز اثر گذار خواهد بود و همچنین دومین یادگاری از ما شیوه و روش رفتار ما با مردم است که در اذهان آنها به جای می ماند واینکه آیا فکر مثبتی را برای مردم خلق نمودیم و یا دیدگاه منفی از سازمان را به مردم تسری می دهیم.

وی تاکید کرد: به طور قطع بزرگترین عبادت خدمت به خلق می باشد چنانکه امام صادق علیه السلام می فرماید یکی از بزرگترین ثواب ها طواف خانه خدا است اما آنچه ۱۰ برابر فضیلتش بیشتر است خدمت به مردم و تسهیل فرایندها برای عموم است.

** کشاورزان سهم دار نیروگاههای خورشیدی

مهندس پیر پیران در بخش دیگری از سخنان خود گفت: به حمد ا…تعامل با فرمانداریها، شورای شهر و شهرداری های شرق اصفهان بسیار خوب بوده است که موجب شده گره زیادی از مشکلات مردم این منطقه باز شود اما به نظر می رسد اقتصاد شرق اصفهان باید تغییر کند.

وی در ادامه اظهار داشت: اینکه مردم شرق خواهان حق آبه خود هستند بسیار بجاست و نماد زنده بودن شهر اصفهان نیز وجود زاینده رود است اما به نظر می رسد مردم شرق اصفهان نباید تنها به شغل کشاورزی وابسته باشند و دراین راستا شرکت توزیع برق اصفهان با ایجاد زیر ساخت های مختلف شرایط مشاغل مکمل را برای ایشان ایجاد می نماید.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه درمنطقه شرق اصفهان انرژی خورشید به وفور موجود است پیاده سازی سلولهای فتوولتاییک از اهمیت زیادی برخوردار است و کشاورزان می توانند در کنار شغل کشاورزی سهم دار نیروگاه های خورشیدی نیز باشند و ما برای انجام دادن این پروژه بیش از ۲۰۰ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت را در این منطقه احداث نمودیم و امید است که در آینده نزدیک نیز۴۰۰ کیلومترشبکه ۲۰ کیلوولت را عملیاتی و اجرا کنیم.

 

103

کد خبر: 31380

منبع: یاقوت نیوز

برچسب ها: , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0