16 مرداد 1400 - 8:10 ق.ظ

علیرضا مرزبان از سپاهان جدا شد

 علیرضا مرزبان با انتشار پستی اینستاگرامی که او را  در فرودگاه نشان می دهد با هواداران سپاهان خداحافظی کرد.

به گزارش پایگاه خبری یاقوت وطن ،پیش از شروع فصل صحبت های زیادی در مورد اضافه شدن یک مربی به کادر فنی سپاهان به عنوان دستیار اول محرم نویدکیا وجود داشت و در نهایت در حالی که صحبت از علیرضا مرزبان و مجتبی حسینی بود این مرزبان بود که پیشنهاد تیم سابقش را پذیرفت و در هفته ابتدایی لیگ خود را از آلمان به سیرجان رساند تا در کنار کادر فنی تیم باشد و جالب اینکه از همان روز ابتدایی در کنار خط حضور پیدا کرد تا نشان دهد نقش مهمی به او سپرده شده است.

مرزبان در طول فصل مرد خروشان نیمکت سپاهان بود؛ هر چه محرم نویدکیا آرام بود، علیرضا مرزبان پر سر و صدا بود و سعی می کرد گاهی با فریاد و گاهی با ایما و اشاره حق تیمش را بگیرد؛ تا جایی که خیلی ها یکی از دلایل موفقیت سپاهان را حضور علیرضا مرزبان عنوان می کردند.

مرزبان که روز چهارشنبه جلسه ای با مدیران سپاهان برگزار کرده بود، حالا با انتشار پستی اینستاگرامی از جدایی خبر داده و نوشته است:« هواداران عزیز ،من قدردان محبت های شما در فصل گذشته هستم و می دانم سال آینده هم محرم نویدکیا بازیکنان خوب و با کیفیتی را به اصفهان می‌آورد. حمایت شما و وفاداری شما عاشقانه است.امیدوارم سال آینده سال بزرگی برای سپاهان و محرم عزیز و هواداران عاشق سپاهان باشد.»

بی شک جدایی مرزبان از همین حالا محرم نویدکیا را به فکر برده است و او در حال تفکر برای پیدا کردن جانشینی برای او خواهد بود. مرزبان در ابتدای فصل قول داده بود در صورت قهرمانی سپاهان در لیگ، از تهران تا اصفهان را پیاده‌ خواهد رفت اما به این هدف نرسید.

کد201

کد خبر: 28728

منبع: ورزش 3

برچسب ها:

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0