5 آبان 1400 - 9:18 ق.ظ

با تولید ۷۱۲ هزار تن فولاد؛

رکورد ماهیانه تولید در فولاد مبارکه شکسته شد

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: فولاد مبارکه در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها توانست با عبور از مرز تولید وزنی ماهیانه، ۷۱۲ هزار تن فولاد، بار دیگر خوبادوری و تکیه بر توان داخلی را به منصه ظهور برساند.

به گزارش یاقوت نیوز به نقل از خبرنگار فولاد، محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در گفت‌وگو با خبرنگار فولاد با اشاره به این دستاورد مهم اظهارکرد: آخرین رکورد تولید ماهیانه شرکت فولاد مبارکه در فروردین ماه سال جاری بود که از مرز ۷۰۰ هزار تن گذشت.

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته علی‌رغم این که ماه‌های نیمه دوم سال ۳۰ روزه هستند و یک روز کمتر از ماه‌های نیمه اول سال دارند، در مهرماه امسال با افتخار توانستیم رکورد تولید را به بیش از ۷۱۲ هزار تن در ماه برسانیم.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: محدودیت‌های انرژی در زمستان نیز پیش‌بینی می‌شوند اما تلاشگران شرکت فولاد مبارکه تمام توان خود را برای رسیدن به برنامه تولید به کار گرفته تا بتوانند حداکثر تولید را برای تامین نیاز صنایع پایین‌دست، تنظیم بازار و جلوگیری از محدودیت در دیگر واحدهای صنعتی داشته باشند.

وی با اشاره به تعدد رکوردزنی‌ها در مهرماه سال جاری اذعان داشت: علی‌رغم وجود محدودیت‌های انرژی در سال جاری، تلاشگران گروه فولاد مبارکه علاوه بر تولید گریدهای جدیدی از محصولات توانستند با تکیه بر خودباروی، رکورد روزانه ۱۴۷ ذوب را در ۵ مهرماه و رکورد روزانه ۱۵۰ ذوب را در ۲۹ مهرماه به صورت پیاپی ثبت کرده و در همین ایام محصول جدید APIX70 که مخصوص خطوط انتقال نفت و گاز است را در مجتمع فولاد سبای فولاد مبارکه تولید کنند که این رکوردها گامی بلند در جهت تحقق شعار جهش تولید و شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها به شمار می‌رود.

 

103

کد خبر: 30467

منبع: خبرنگار فولاد

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0