26 مرداد 1400 - 12:01 ق.ظ

مدیر روابط عمومی آبفای استان اصفهان خبر داد؛

رصد مداوم دیدگاه مخاطبان پرتال آبفای استان اصفهان

مهرداد خورسندی گفت: دیدگاه مخاطبان پرتال آبفای استان اصفهان به صورت مداوم و هر روز رصد می شود.

به گزارش یاقوت نیوز به نقل از شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: همه روزه پس از انتشار اخبار در پرتال این شرکت به نشانیwww.abfaesfahan.ir تعدادی از مخاطبان در بخش “دیدگاه” که در قسمت پایانی هر خبر قرار دارد، اقدام به نوشتن نظرات، انتقادها و پیشنهادهای خود می کنند که این دیدگاه ها هر روز توسط کارشناسان روابط عمومی رصد و برای تهیه پاسخ مناسب به معاونان و مدیران مربوط ارسال می شود.

مهرداد خورسندی افزود: همچنین در پرتال آبفای استان اصفهان بخش هایی با عنوان “ارتباط با ما “،”ارتباط با مدیرعامل” و “ارتباط با مدیران خودگردان” وجود دارد که بسیاری از مشترکین شرکت، سوالات و درخواست های خود را در آن مطرح می کنند. وی افزود: دفتر روابط عمومی نیز این درخواست ها را جمع آوری و جهت تهیه پاسخ مناسب به حوزه های مختلف ارجاع می دهد.

سخنگوی آبفای استان اصفهان با بیان این که از ابتدای تیرماه سال جاری تاکنون تعداد 254 دیدگاه از سوی مخاطبان در پرتال شرکت ثبت و برای 168 دیدگاه، پاسخ مناسب تهیه و منتشر شده است افزود: در بسیاری از موارد، درخواست های مخاطبان نیاز به پیگیری تلفنی و حضوری دارد که توسط مدیران و کارشناسان حوزه های مختلف انجام می شود.

مدیر روابط عمومی آبفای اصفهان در پایان سخنانش به افزایش تعداد تماس های مردمی با سامانه 122 در تابستان امسال به دلیل کاهش شدید فشار و قطع آب در شبکه آبرسانی اصفهان بزرگ اشاره کرد و گفت: به منظور کاهش زمان انتظار شهروندان، فرمی با عنوان “سامانه 122” در پرتال شرکت اضافه شده است که مشترکین می توانند درخواست خود را در این فرم ثبت و پیگیری کنند و نیاز به برقراری ارتباط تلفنی ندارند.

 

103

کد خبر: 29115

منبع: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان

برچسب ها: , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0