6 فروردین 1400 - 2:36 ب.ظ

امیر صباحی‌فرد:

در دفاع از اقتدار ایران محکم خواهیم ‌ایستاد/ هیچ ابر‌قدرتی جرأت ندارد‌‌ چشم طمع‌ به کشورمان داشته باشد

فرمانده نیروی پدافند هوایی با بیان اینکه در دفاع از اقتدار جمهوری اسلامی ایران محکم خواهیم ‌ایستاد، گفت: ‌تا‌کنون هیچ دشمن‌ و ابر‌قدرتی به خودش جرات نداده که چشم طمعی به ایران اسلامی ما داشته باشد.

 امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی با حضور در گروه پدافند هوایی خنداب از سایت‌ها و مواضع پدافند هوایی این یگان بازدید کرد.

‌امیر سرتیپ صباحی‌فرد در جمع کارکنان گروه پدافند هوایی خنداب با تبریک فرارسیدن سال نو اظهار داشت: ان شالله همانند سال گذشته که در نیروی پدافند هوایی ارتش کار‌های بسیار زیادی به همت شما عزیزان انجام شد برنامه‌ریزی‌ها بر این است که بتوانیم در سال ۱۴۰۰ با روحیه مضاعف کار‌های بهتری را انجام دهیم و به منویات فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی) جامه عمل بپوشانیم.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ افزو‌د: مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) سال گذشته را سال جهش تولید نامگذاری کردند و امسال هم در ادامه همان موضوع، سال ۱۴۰۰ را سال تولید پشتیبانی‌ها و رفع موانع نامگذاری کردند. ما همه با جدیت دست در دست هم خواهیم داد تا به منویات ایشان عمل کنیم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی با بیان اینکه در دفاع از اقتدار جمهوری اسلامی ایران محکم خواهیم ایستاد، تصریح کرد: همانطور که تا کنون هیچ دشمن و ابر‌قدرتی به خودش جرات نداده که چشم طمعی به ایران اسلامی ما داشته باشد.

‌امیر سرتیپ صباحی‌فرد در تکمیل سخنان خود خاطرنشان کرد: این میسر نبوده مگر به خاطر قدرت ماندگار نیرو‌های مسلح و بدانید اگر ما ضعیف بودیم قطعا به ما حمله می‌کردند. علت اینکه به ماحمله نمی‌کنند قوی بودن ما به انواع و اقسام تجهیزات و سلاح‌های بومی و رزمندگان متخصص و با اعتقاد است.

کد خبر: 28108

منبع: باشگاه خبر نگاران جوان

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0