4 خرداد 1401 - 7:15 ق.ظ

جواد شمقدری سریالی درباره نفوذ می‌سازد

کارگردان سریال «روزهای ابدی» از ساخت سریال استراتژیکی خبر داد که این روزها مشغول تحقیقات و پژوهش آن است.

کارگردان سریال «روزهای ابدی» از ساخت سریال استراتژیکی خبر داد که این روزها مشغول تحقیقات و پژوهش آن است.

به گزارش تسنیم، جواد شمقدری با اشاره به جهاد تبیین و لزوم بازگویی حقایق انقلاب اسلامی و ساخت سریالی استراتژیک که به تازگی با مدیران تلویزیون به توافق شفاهی رسیده‌اند، گفت: توافقات و صحبت‌های شفاهی شده تا راجع به انقلاب اسلامی و حقایق آن، مجموعه تلویزیونی تولید شود. این حقیقت‌ها نیاز به بازگویی دارد، چون دشمن، به‌خلاف این روایت‌ها را مطرح و به‌نوعی وقایع و حقایق انقلاب را دچار تحریف می‌کند، به همین خاطر لازم است از انقلاب و چالش‌ها و تقابل آمریکا با انقلاب بگوییم که دغدغه‌ام است، به‌خصوص که این ایام شاهد تحریفات بسیار جدّی در فضای مجازی هستیم و نسل جوان ما از بسیاری از حقایق انقلاب بی‌خبر است و تحت‌تأثیر این فضاسازی‌ها قرار گرفته است.

وی افزود: من یک سالی است آماده‌ام و باید بسترهای تولید آن در تلویزیون فراهم شود. این روزها مشغول تحقیق و پژوهشم، چون این‌گونه کارها با عجله راهی به جایی نمی‌برد و خیلی موشکافانه، با دقت و توجه به ظرافت‌ها باید پیش برود. این کارگردان سینما و تلویزیون همچنین درباره ادامه سریال «روزهای ابدی» در فصل جدید، گفت: احتمال دارد این سریال «روزهای ابدی2» باشد یا نام جدیدی پیدا کند، اما هنوز آن دغدغه نفوذ آمریکایی‌ها و ایجاد چالش در جریان انقلاب وجود دارد، هر روز هم این جریان جدّی‌تر می‌شود که اگر آثار متعدد باکیفیت با مفاهیم انقلاب اسلامی ساخته نشوند مورد تحریف قرار خواهند گرفت.

شمقدری با بیان اینکه باید سریال‌های استراتژیک بیشتر مورد حمایت قرار بگیرند، عنوان کرد: خدمت مقام معظم رهبری گفتم که قبل از اینکه دشمن فرصت میدان‌داری همه‌جانبه پیدا کند سریال‌هایی بسازیم که تصویر دقیقی از فجایع پهلوی و گذشته این کشور و اتفاقاتی که باعث شد ملت ایران، انقلاب اسلامی را به وجود آورند آثار نمایشی مثمرثمر و بامحتوایی تولید کنیم. واقعاً جای چنین فیلم‌ها و سریال‌هایی در سینما و تلویزیون خالی است که کمتر هم مورد پشتیبانی قرار می‌گیرند و  اگر این صبر و سماجت بنده نبود، فصل اول «روزهای ابدی» (تسخیر لانه جاسوسی) به سرانجام نمی‌رسید. کارگردان سریال «روزهای ابدی» پیش از این آمادگی‌ خودش را برای ساخت فصل دوم این مجموعه تلویزیونی اعلام کرده بود، اما همان‌طور که در این گفت‌وگو روی آن تأکید کرد همه‌چیز به حمایت و نظر تصمیم‌گیرندگان رسانه ملّی بستگی دارد.

کد خبر: 69885

برچسب ها: , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0