11 آبان 1400 - 2:26 ب.ظ

توانایی و ظرفیت بیمه آسیا در انجام کارهای بزرگ بیمه ای

دکتر سلیمانی در ادامه سفر مدیران ارشد صنعت بیمه به استان آذربایجان غربی، از سرپرستی بیمه آسیا در این استان بازدید کرد.

به گزارش یاقوت نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مدیرعامل بیمه آسیا، رییس کل بیمه مرکزی، دبیر کل سندیکای بیمه گران ایران و سایر مدیران ارشد صنعت بیمه و اعضای شورای هماهنگی صنعت بیمه در استان آذربایجان غربی، از سرپرستی بیمه آسیا در ارومیه بازدید کردند و با کارشناسان و مسئولان این سرپرستی به گفت و گو پرداختند.
بر اساس این گزارش، دکتر سلیمانی در این دیدار ، از عملکرد کارکنان بیمه آسیا درا ین استان قدردانی و شرکت بیمه آسیا را شرکتی بزرگ و توانمند توصیف کرد.
رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، در این دیدار تاکید کرد، بیمه آسیا با توجه به برخورداری از پتانسیل های بسیار خوب به ویژه در حوزه نیروی انسانی خبره، توانایی انجام کارهای بزرگ بیمه ای را دارد.
در ادامه این دیدار، مسعود بادین، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا با تشکر از حضور مدیران ارشد صنعت بیمه در سرپرستی این شرکت در استان آذربایجان غربی، گزارشی از عملکرد بیمه آسیا و فعالیت های آن در سال جاری ارائه کرد.
گفتنی است سفر رئیس کل بیمه مرکزی به استان آذربایجان غربی در راستای بازدید دوره ای از استان ها و  با هدف بررسی مسایل، ارائه راهکار و ارتقا و توسعه صنعت بیمه کشور انجام شده است.

 

103

کد خبر: 30675

منبع: روابط عمومی بیمه آسیا

برچسب ها: , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0