17 تیر 1400 - 7:28 ب.ظ

تدابیر مراقبتی سیستان و بلوچستان برای جلوگیری از ورود غیرقانونی و انتقال کرونا

وزیر بهداشت در نامه‌ای به فرمانده کل ارتش، بر مراقبت بیشتر از مرز‌های سیستان و بلوچستان برای جلوگیری از ورود غیرقانونی و انتقال کرونا تاکید کرد.

سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، برمراقبت بیشتر از مرزهای گسترده استان به منظور جلوگیری از هرگونه ورود غیرقانونی و انتقال بیماری و مساعدت و همکاری ارتش در این زمینه تاکید کرد.

متن کامل نامه وزیر بهداشت به شرح زیر است:

« برادر ارجمند امیر سرلشکر موسوی

فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

باسلام و احترام

پشتیبانی مستمر نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در ایام سخت مدیریت کرونا یکی از دلگرمی‌های امیدبخش اینجانب و همکارانم بوده است. حضور سبز و ایثارگرانه عزیزان ارتش در سیستان و بلوچستان در کنار همکاران ما نیز یکی از جلوه‌های زیبایی این همدلی و همیاری پرثمرست.

خوشبختانه با برنامه ریزی و نظارت مستمر اینجانب، تیم‌های تخصصی اعزامی و انتخاب نماینده تام الاختیار وزیر در استان وضعیت کاملاً تحت کنترل و تخت‌های خالی در حدکافی است؛ لذا قرار شد قسمتی از بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی زاهدان که در حال تجهیز و افتتاح است، کاملاً تحت نظر و مدیریت بهداری اجا قرارگیرد و در صورت لزوم نیز برای برپائی بیمارستان‌های صحرائی در مناطقی که ضرورت دارد اقدام کنند. رسیدگی و مدیریت اردوگاه هائی که برای آوارگان از آن سوی مرز تدارک دیده می‌شود همچنین مراقبت بیشتر از مرز‌های گسترده استان جهت جلوگیری از هرگونه ورود غیرقانونی و انتقال بیماری مساعدت آن عزیزان بزرگوار را می‌طلبد.

ضمن قدردانی از حضرتعالی و تمام همکاران ارجمندتان و پاسداشت حضور صمیمی در کنار مردم شریف و نیازمند آن استان توفیق، عزت و سربلندی جنابعالی و کلیه پرسنل خدوم ارتش جمهوری اسلامی ایران را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.»

کد خبر: 27964

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0