31 شهریور 1400 - 8:40 ق.ظ

تقدیر شرکت توزیع برق اصفهان از واکسیناتورها؛

بیش از ۷۰ درصد از همکاران شرکت توزیع برق اصفهان واکسینه شدند

بیش از ۱۱۰۰نفر از همکاران رسمی، شرکتی و حجمی شرکت توزیع برق اصفهان در ۳ مرحله واکسینه شدند و در پایان مدیر برق منطقه ۶ اصفهان از واکسیناتورها با اهدا گل و هدیه قدردانی کرد.

به گزارش یاقوت نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان، مهندس مهران نصر، مدیر برق منطقه ۶ شرکت توزیع برق اصفهان گفت: با توجه به شرایط و حساسیت فعالیت کارکنان شرکت توزیع نیروی برق و حضور دائمی و مستمر آنان در عرصه خدمت رسانی، با هدف ارتقاء ایمنی این افراد، موضوع دریافت واکسن کرونا، در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: کارکنان صنعت برق همواره در خط مقدم خدمت حضور داشته و به صورت شبانه روزی برای تامین برق مطمئن و پایدار مشترکان، به ویژه مراکز درمانی، تولید و نگهداری دارو، واکسیناسیون فعال بوده‌ و از هیچ کوششی دریغ نکرده‌اند و همگی خود را مقید به پشتیبانی فنی از کادر درمان به عنوان مدافعین سلامت مردم می دانند.

مهندس محمد علی اکبری، مدیرروابط عمومی شرکت توزیع برق اصفهان گفت: در اواخر سال ۹۸ امواج کرونا به کشور رسید وکمتر کسی تصور می کرد که این بیماری بیش تر از سه تا چهارماه ادامه یابد اما حالا با گذشت بیش از یک سال و نیم از آغاز این بیماری و گذراندن پیک های کرونایی بسیار سهمگین، زدن واکسن یکی از مهمترین راههای عدم ابتلا و یا کاهش ابتلا به این بیماری منحوس است.

مجید جوانمرد، مدیر امور کارکنان و رفاه تصریح کرد: به گفته کارشناسان واکسیناسیون زمانی می تواند موفق باشد که ۷۰ درصد افراد جامعه واکسینه شده باشند و شرکت توزیع برق اصفهان نیز در سه مرحله بیش از ۷۳ درصد از همکاران رسمی، شرکتی و حجمی  را واکسینه کرد و مابقی نیز که به خاطر مبتلا شدن به کرونا نتوانستند واکسینه شوند برای ۶ هفته دیگر شرایط واکسیناسیون را خواهند داشت.

وی تاکید کرد: بیش از ۴۰۰ نفر از همکاران حجمی پیمانکار کلید در دست واکسینه شدند و تعداد افراد واکسینه شده رسمی و شرکتی ۷۸۰ نفر بود که به حمد ا… به خوبی صورت گرفت.

 

103

کد خبر: 29872

منبع: شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان

برچسب ها: , , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0