30 شهریور 1400 - 9:26 ق.ظ

برگزاری سومین دوره آموزشی عارضه یابی در صدرتامین

شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا با هدف ارتقای سواد عارضه یابی کارکنان شرکت های تابعه صدرتامین و هدف والای رفع نیازمندی های فناورانه شرکت های تابعه صدرتامین یک دوره آموزشی سه روزه تحت عنوان دوره آموزشی عارضه یابی برگزار خواهد کرد.

به گزارش یاقوت نیوز به نقل از روابط عمومی شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا، این شتاب دهنده تخصصی معدن، صنایع معدنی و مواد پیشرفته با هدف ارتقای سواد عارضه یابی کارکنان شرکت های تابعه شرکت سرمایه گذاری صدر تامین “تاصیکو”  و هدف والای رفع نیازمندی های فناورانه شرکت های تابعه این هلدینگ معدنی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی “شستا”، یک دوره آموزشی سه روزه را از فردا 30/06/1400 لغایت 01/07/1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی با بهره مندی از اساتید مجرب دانشگاه‌ها این دوره آموزشی را برگزار خواهد کرد.

بنابر این گزارش شرکت کنندگان این دوره آموزشی سه روزه که از کارکنان شرکت های تابعه هلدینگ صدرتامین می باشند، هم به صورت برخط و هم به صورت حضوری در این دوره آموزشی مشارکت خواهند کرد.

براساس سیاست های ابلاغی هلدینگ صدرتامین در کلیه شرکت های تابعه هسته های عارضه یابی و توانمند سازی با حضور مدیران مربوطه تشکیل شده و آنان موظف به شناسایی عارضه و ارائه راهکار های بهبود شده اند.

گفتنی است؛ نتیجه عارضه یابی یکی از محورهای کلیدی و پایه ای برای برنامه و بودجه سال 1401 شرکت ها به شمار می آید.

 

103

کد خبر: 29853

منبع: روابط عمومی شتاب دهنده دانش بنیان صدرفردا

برچسب ها: , , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0