5 مرداد 1400 - 5:55 ب.ظ

تسهیل راه های مدیریت مصرف برق؛

با حضور پیشکسوتان شرکت توزیع برق اصفهان در ارتباط با مشترکین

تسهیل راه های مدیریت مصرف برق؛

با حضور پیشکسوتان شرکت توزیع برق اصفهان در ارتباط با مشترکین

مهندس سید علیرضا عریضی، مدیر برق منطقه یک شرکت توزیع برق اصفهان گفت: حضور پیشکسوتان شرکت توزیع برق اصفهان در ارتباط با مشترکین امور توانسته راههای مدیریت مصرف را تسهیل نماید که در این زمینه بازار مسگرها نمونه واضحی از این امر می باشد.

وی در ادامه گفت: کارشناس مدیریت مصرف برق و پیشکسوتان این امور پس از بازدیده های میدانی از اصناف وتذکرات مبنی بر خاموش نمودن لامپ های روشنایی در روز و تعویض لامپ های پر مصرف این بار به سراغ بازار مسگرها رفته و با بازاریان این منطقه صحبت نمودند و دراین بازدیدها نماینده انجمن اسلامی بازار نیز حضور داشته اند.

مدیر برق منطقه یک شرکت توزیع برق اصفهان گفت: بازدید از کلیه مغازه ها و تذکرات لازم و همچنین تعویض لامپ های پرمصرف (خورشیدی )توسط گروه در محل انجام و بجای آن نوع کم مصرف اس ام دی نصب شد.

وی خاطر نشان کرد: حضورنماینده انجمن اسلامی بازاراقای عباسی در محل وتوصیه های ایشان با کسبه بازار تعویض آنی لامپهای پر مصرف را موجب شد و باعث همکاری مضاعف کسبه در رعایت موارد و نکات کلیدی مدیریت مصرف شد.

وی تاکید کرد: تذکرات لازم و خاموش نمودن پروژکتورهای پر مصرف در محوطه بازار از مواردی بود که انجام  شد و در خصوص جمع آوری پایه ها ی آویز وسط بازار که پروژکتوری به آنها نصب شده بود با اداره میراث هماهنگی لازم انجام شد.

103

کد خبر: 28232

منبع: شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0