17 تیر 1400 - 2:07 ب.ظ

بانک‌ها از امروز تا پایان مرداد ماه، پنج شنبه‌ها تعطیل هستند

بر اساس اعلام شورای هماهنگی بانک‌ها، تمامی بانک‌ها امروز تعطیل هستند.

شورای هماهنگی بانک‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که طبق مصوبه ۱۴۰۰/۴/۱۶ هیئت وزیران مبنی بر تعطیلی کلیه دستگاه‌های اجرایی در روز‌های پنج شنبه تا پایان مرداد ماه اعلام می‌شود:

«کلیه واحد‌های صنف و ستاد بانک‌ها نیز به استناد مصوبه مذکور در روز پنج شنبه ۱۴۰۰/۴/۱۷ تعطیل است. بنابراین، از مسئولین محترم شعب بانک‌ها تقاضا می‌شود که نسبت به پول گذاری و پشتیبانی کلیه دستگاه‌های خودپرداز اقدام کنند تا در انجام امور بانکی هموطنان عزیز خللی وارد نشود.

همچنین در ادامه اطلاعیه شورای هماهنگی بانک‌ها از هموطنان و مشتریان درخواست شده است تا از خدمات غیرحضوری بانک‌ها استفاده کنند.

گفتنی است، دبیران شورای هماهنگی استان‌ها باید در این خصوص هماهنگی لازم را با استانداران داشته باشند.

با تصویب هیئت وزیران، با توجه به کمبود برق و ضرورت تأمین برق مورد نیاز بخش‌های ضروری کشور از جمله بخش خانگی، ادارات و سازمان‌های دولتی در تهران و سراسر کشور تا پایان مرداد ماه، در روز‌های پنجشنبه تعطیل خواهند بود.

همچنین محمدرضا جمشیدی؛ دبیرکل کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی اعلام کرد: باستحضار می‌رساند کلیه بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی به تبعیت از مفاد مصوبه شماره ۴۱۵۰۹/ت۵۸۹۶۷ه مورخ ۱۴۰۰/۴/۱۶ هیات محترم وزیران از روز ۱۴۰۰/۴/۱۷ تا پایان مرداد امسال در روز‌های پنج شنبه تعطیل هستند.

او گفت: از مدیران بانک‌ها درخواست می‌شود دستورات لازم را جهت پول رسانی به خودپرداز‌ها صادر کنند.

کد خبر: 27952

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0