20 آذر 1400 - 12:50 ق.ظ

دبیر «پویش بانوی آب» خبر داد؛

انتشار نخستین فراخوان تجربه نگاری بانوان در مدیریت مصرف آب

آبفای استان اصفهان نخستین فراخوان تجربه نگاری بانوان در مدیریت مصرف آب را منتشر کرد.

به گزارش یاقوت نیوز، رئیس خانه فرهنگ آب آبفای استان اصفهان محوریت این فراخوان را «اهمیت مشارکت بانوان در اصلاح الگوی مصرف آب» عنوان کرد و گفت : زنان دارای نقش کلیدی در انتقال فرهنگ و الگوی فرزندان خود هستند و در نقش های اجتماعی نیز می توانند به عنوان یک الگو رفتار کنند.

زهره تشیعی در خصوص اهمیت ثبت تجربه گفت: دانش ناشي از تجربيات، نقشی آشنا در ذهن به وجود  مي آورد كه با استفاده از آن ها مي توان بين آنچه كه اكنون در حال شكل گرفتن است و آنچه كه قبلاً اتفاق افتاده، ارتباط برقرار كرد.

وی گفت: گاهی اوقات حتی یک تجربه کوچک نتایج بزرگی به دنبال دارد و هدف این است که این تجربیات در خصوص مدیریت مصرف آب در اختیار همگان قرار گیرد.

دبیر «پویش بانوی آب» مهلت ارسال آثار را 15 دی ماه سال جاری عنوان کرد و گفت: بانوان می توانند تجربیات خود با موضوع های «بانوان، اجتماع، مدیریت مصرف»، «بانوان، خانواده، مدیریت مصرف»، «بانوان، مشاغل، مدیریت مصرف آب»، «بانوان، مدیران و آموزگاران آب» به صورت فایل word یا pdf در فضای مجازی به شماره 09380952405 ارسال کنند.

تشیعی افزود: پس از داوری تجربیات ارسال شده، در هفته نخست بهمن ماه و همزمان با هفته گرامیداشت مقام زن، در یک برنامه کارگاهی از تجربیات برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

گفتنی است در آثار ارسالی ذکر کامل مشخصات فرستنده از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و نشانی دقیق پستی ضروری است، همچنین علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه «پویش بانوی آب» به شماره تلفن 32204014-031 تماس حاصل کنند.

 

103

کد خبر: 31531

منبع: یاقوت نیوز

برچسب ها: , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0