1 آذر 1400 - 9:55 ق.ظ

لزوم تحقق یک انقلاب در اصلاح ساختارشبکه؛

افزایش سطح رفاه عمومی جامعه با برق رسانی پایدار و مطمئن

مدیر عامل شرکت توزیع برق اصفهان در جلسه معارفه مهندس مجتبی باطنی مجری طرح های خاص در حوزه طرح و توسعه گفت: به حمد ا...قدم های خوبی در برق رسانی به مشترکین برداشته شده است اما نیاز به یک انقلاب در حوزه اصلاح ساختار شبکه داریم.

به گزارش یاقوت نیوز، مهندس حمید رضا پیر پیران در ادامه افزود: فرسودگی شبکه ها، کاهش تلفات، اصلاح ساختار شبکه، دسته بندی و فازبندی کارها و حفاظت شبکه از جمله مواردی است که باید به جد به آنها بپردازیم و اقدامات دسته بندی شده ای را در این زمینه داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: شرکت توزیع برق اصفهان به منظور برق رسانی پایدار و رعایت سطح رفاه عمومی مردم باید در جهت اصلاح ساختار شبکه های برق توجه ویژه ای نشان دهد چرا که بخش مهمی از رفاه مردم و تداوم کسب و کار جامعه به کیفیت خدمت رسانی این شرکت بستگی دارد

پیر پیران ابراز داشت: ایجاد برق پایدار و مطمئن یک هنر و وظیفه است که با برنامه ریزی های مدون می توانیم در کنار شرایط ایجاد آن به گستردگی شبکه های برق و همچنین کاهش تلفات و حفاظت از شبکه نیز بپردازیم.

وی با اشاره به حساسیت و استراتژیک بودن شبکه های توزیع برق گفت: شبکه هوشمند برق در جهت رفع مشکلات شبکه و مدیریت بهتر و کارآمدتر سیستم، قدرت امکان پایش کامل و کنترل لحظه به لحظه تجهیزات را فراهم می کند و ایجاد این شبکه ها کنترل و بهره برداری سیستم را بهبود می بخشد.

مدیر عامل شرکت توزیع برق اصفهان اظهار داشت: این روزها زندگی بدون برق امکان پذیر نمی باشد و حتی می تواند در مکانهایی که با خشکسالی دست و پنجه نرم می کنند زندگی دوباره ببخشد به طوری که در شرق اصفهان با توجه به شرایط خشکسالی روستاییان توانستند در طرح های تامین برق مشاغل مکمل کشاورزی از جمله گلخانه ها و استخرهای پرورش ماهی شرایط اقتصادی مساعدی را برای خود ایجاد کنند.

وی گفت: ما در نقشه استراتژی ۷ محور خدمت رسانی به مشترکین، مدیریت ایمنی، کاهش تلفات، حدف خاموشی های با برنامه و پایداری شبکه ها و کاهش خاموشی های بی برنامه، مدیریت پروژه های مهندسی، مدیریت رشد بار و وصول مطالبات را تعریف و فرایندهای رسیدن به این نقشه راه را ترسیم کردیم که با حرکت در این مسیر چه در حوزه داخلی و چه پیمانکاری می توانیم مسیر رو به پیشرفتی را متصور شویم.

پیر پیران عنوان کرد: زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری این چشم انداز ایجاد شده است که می تواند ما را برای رسیدن به هدف برق رسانی کمک کند البته باید در کنار آن توجه ویژه ای نیز به شرایط اقتصادی کشور داشته باشیم که تا اندازه ای شرایط را تحت الشعاع قرار داده است و ما را برای رساندن به این چشم انداز با مشکلاتی روبرو کرده است.

 

103

کد خبر: 31194

منبع: یاقوت نیوز

برچسب ها: , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0