17 مهر 1400 - 5:03 ب.ظ

آشنایی دانش آموزان اصفهان با مدیریت مصرف آب از طریق شبکه شاد

به گزارش یاقوت نیوز، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: تولیدات فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در شبکه آموزشی شاد که تمامی دانش آموزان، اولیاء و مربیان عضو آن هستند بارگذاری می شود.

مهدی اسماعیلی به فعالیت 87 کانون فرهنگی تربیتی در سطح استان اصفهان اشاره کرد و گفت: این تولیدات همچنین در کانال ها و گروه های مجازی کانون های فرهنگی تربیتی توزیع می شود تا اعضای این کانون ها نیز با شیوه های صحیح مصرف آب آشنا شوند.

رئیس خانه فرهنگ آب آبفای استان اصفهان نیز گفت: از اواخر سال 1398 و پس از شیوع ویروس کرونا، خانه فرهنگ آب با همکاری اداره کل آموزش و پرورش اقدام به آموزش دانش آموزان ازطریق فضای مجازی کرد که با استقبال معلمان  و دانش آموزان روبه رو شده است.

زهره تشیعی افزود: قبل از  شیوع ویروس کرونا، سالانه بیش از 50 هزار نفر از دانش آموزان مقاطع تحصیلی مختلف با حضور در خانه فرهنگ آب از نزدیک با روش های صحیح مصرف آب، استفاده از شیرآلات کاهنده و چگونگی بازچرخانی پساب آشنا می شدند که امیدوارم این روند دوباره از سرگرفته شود.

وی گفت: با توجه به شرایط کرونایی ، در حال حاضر آبفای استان اصفهان آموزش 950 هزار دانش آموز در زمینه مدیریت مصرف آب را از طریق فضای مجازی و شبکه شاد دنبال می کند.

 

103

کد خبر: 30152

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  • مجموع دیدگاهها: 0
  • در انتظار بررسی: 0
  • انتشار یافته: 0